IZVORSKA Негазирана вода 6l

IZVORSKA Негазирана вода 6l

IZVORSKA Негазиран вода 6l

IZVORSKA Негазирана вода 6l

56 ден

Има

56 ден

IZVORSKA Негазирана вода 6l

Достапност: Има SKU: 027216

Опис

IZVORSKA Негазирана вода 6l

Опис: Изворска негазирана вода.

Природна , минерална, негазирана вода.Со исклучителен минерален состав и совршен баланс на калиум и магнезиум. Изворска е чиста бистра и здрава вода.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 6l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: