ISOMAR sol za oci 10 ml multidose

ISOMAR sol za oci 10 ml multidose

ISOMAR sol za oci 10 ml multidose

147 ден

Out of stock

147 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 150079

Опис

ISOMAR sol za oci 10 ml multidose

Опис:ISOMAR sol za oci 10 ml multidose

ISOMAR OCCHI MULTIDOSE EYE DROPS капките за очи се делотворен производ којшто свежината на морската вода ја користи за смирување, навлажнување и освежување на очите.

Корисни при црвенила, иритации, печење, чешање и воспаленија на очите, предизвикани од надворешни влијанија како ветар, сончева светлина, прашина, чад, полен, соленост, суво опкружување (клима уреди), продолжен престој пред екран, како и употреба на контактни леќи, ISOMAR капките за очи благодарение на навлажнувачкото антибактериско дејство на хијалуронската киселина и хипромелозата даваат продолжено пријатно на свежина и олеснување.

ISOMAR OCCHI MULTIDOSE EYE DROPS капките за очи не содржат бензалкониум хлорид и се безбедни за користење при употреба на контактни леќи.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: