ISOMAR Isoeye plus Сол за очи 10ml

ISOMAR Isoeye plus Сол за очи 10ml

Isomar plus sol za oci 10 ml

ISOMAR Isoeye plus Сол за очи 10ml

333 ден

Има

333 ден

Достапност: Има SKU: 150075

Опис

ISOMAR Isoeye plus Сол за очи 10ml

Isomar Капки за очи плус

 

Состав: Вода, морска вода, Jacoboeo ( Cineraia) Maritima ekstrakt, невен (Calendula officinalis) floewr water, euphrosia officinolis flower/lea/siema water. Hidroxypropylmethylcellu-lose. Sodium hyoluronate.Sodium hidroxymethyglyclante.

 

 

Да се чува надвор од дофат на деца, на температура до 25°C.

 

 

Нето: 10ml

 

 

Земја на потекло:  Италија

 

 

Баркод: 8017045013096

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: