ISKRA Заштитни наочари B512

ISKRA Заштитни наочари B512

ЗАШТИТНИ НАОЧАРИ B512

ISKRA Заштитни наочари B512

249 ден

Има

249 ден

Достапност: Има SKU: 180290

Опис

ISKRA Заштитни наочари B512

• Заштита од прскање на честички (45 м / с)
• Транспарентна рамка
• Широк агол на гледање
• Класа 1 оптички квалитет
• Димензии на пакувањето (во мм): 155 (L) x 61 (Ш) x 61 (Н)
• Нето тежина: 0,0475 кг
• Бруто тежина: 0,0641 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: