ISKRA Вибрациска брусилка OS180

ISKRA Вибрациска брусилка OS180

Вибрациска брусилка Iskra OS180

ISKRA Вибрациска брусилка OS180

1,999 ден

Има

1,999 ден

Достапност: Има SKU: 180220

Опис

ISKRA Вибрациска брусилка OS180

Опис:ISKRA Вибрациска брусилка OS180

• 230-240V~50Hz
• јачина: 180W
• број на обртаи: 12.000 min-1
• број на вибрации:12.000 – 24.000 min-1
• дијаметар на вибрациски круг: 1 mm
• брусна плоча: 90×187 mm
• брусен лист: 90×230 mm
• приклучок за собирање прашина
• вреќичка за прашина
• Димензија (mm): 550 x 105 x 170
• Нето тежина: 1,65 kg
• Бруто тежина: 1,71 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: