ISKRA Уљен радиатор YL-B28-11

ISKRA Уљен радиатор YL-B28-11

ISKRA Уљен радиатор YL-B28-11

ISKRA Уљен радиатор YL-B28-11

3,999 ден

Има

3,999 ден

Достапност: Има SKU: 180185

Опис

ISKRA Уљен радиатор YL-B28-11

3 подесувања на топлина 1000W / 1500W / 2500W
• термостат
• Тројна заштита од прегревање
• Светлосни прекинувачи со индикатор
• Тестиран под притисок
• Мазни тркала за подобра мобилност
• Помошна рачка
• складиште за кабелот за напојување
• 11 ребра
• Димензии на пакувањето (во милиметри): 510 (D) x 160 (W) x 655 (V)
• Нето тежина: 9,4 кг”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: