ISKRA Ударна дупчалка со сет алати во куфер GX BMC002 500W

ISKRA Ударна дупчалка со сет алати во куфер GX BMC002 500W

ISKRA GX BMC002 Ударна дупчалка 500W со сет алати во куфер

ISKRA Ударна дупчалка со сет алати во куфер GX BMC002 500W

2,999 ден

Има

2,999 ден

Достапност: Има SKU: 180206

Опис

ISKRA Ударна дупчалка со сет алати во куфер GX BMC002 500W

Опис: “• моќност: 500W
• напон: 230-240V ~ 50Hz
• обртаи: 0-3000 / мин-1
• дијаметар: ø 13mm
• променлива брзина
• две насоки на ротација
• дополнителна рачка
• мерач на длабочина
• должина на кабел: 1,5м
• вклучени алатки:
– столарски чекан 227гр
– комбинирани клешти
– прилагодливи клешти
– магнетно продолжување за екстензии
– нож за тапацир
– метар (2 м)
– комплет типли
– комплет од 25 мм екстензии
– комплет за дупчење
– завртки за шпилка
• Пакување: куфер
• Димензии на пакување (во mm): 315 x 95 x 340
• Нето тежина: 3.625 кг
• Бруто тежина: 3,75 кг
• 24 месеци гаранција”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: