ISKRA Убодна пила GX-JS004A

ISKRA Убодна пила GX-JS004A

Убодна пила GX-JS004A

ISKRA Убодна пила GX-JS004A

2,490 ден

Има

2,490 ден

Достапност: Има SKU: 180232

Опис

ISKRA Убодна пила GX-JS004A

Опис:ISKRA Убодна пила GX-JS004A

Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Снага: 600W (максимум)
• 3 подесувања на брзината
• Брзина: 0-3000 окр / мин
• Прилагодлив агол на сечење: 45 °
• Дебелина на сечење:
• дрво: 65 мм
• пластика: 12 мм
• железо: 6 мм
• Кабел за напојување: 1,8 м
• Димензии: 240 x 75 x 215
• Нето тежина: 2 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: