ISKRA Сабјеста пила RS650

ISKRA Сабјеста пила RS650

Сабјеста пила RS650

ISKRA Сабјеста пила RS650

4,490 ден

Има

4,490 ден

Достапност: Има SKU: 180227

Опис

ISKRA Сабјеста пила RS650

Опис:ISKRA Сабјеста пила RS650

230-240V~50Hz • Јачина: 650W
• број во празен од: 900-3000 min-1
• должина на чекор: 20 mm
• променлива брзина
• дебелина на сечење:
– дрво: 115 mm – железо: 5 mm
• прибор:
– 1 x нож за дрво – 1 x нож за метал
• Димензии (mm): 470 x 80 x 180
• Нето тежина: 3,2 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: