ISKRA Сабјеста пила IE-RS710 Iskra ERO

ISKRA Сабјеста пила IE-RS710 Iskra ERO

САБЈЕСТА ПИЛА IE-RS710 Iskra ERO

ISKRA Сабјеста пила IE-RS710 Iskra ERO

5,999 ден

Има

5,999 ден

Достапност: Има SKU: 180263

Опис

ISKRA Сабјеста пила IE-RS710 Iskra ERO

Опис:

“• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• моќност: 710W
• Брзина во празно: 0-2500 врт / мин
• должина на сечење: 20 мм
• променлива брзина
• дебелина на сечење:
– дрво: 115 мм
– железо: 3 мм
• додатоци:
– 1 x сечило од дрво
– 1 x метален нож
• Димензии на пакувањето (во мм): 490 (L) x 80 (W) x 190 (H)
• Нето тежина: 2,5 кг
• Бруто тежина: 3 кг”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: