ISKRA Прибор за камин ЖАР 4 дела

ISKRA Прибор за камин ЖАР 4 дела

ISKRA Прибор за камин ЖАР 4 дела

ISKRA Прибор за камин ЖАР 4 дела

1,799 ден

Има

1,799 ден

Достапност: Има SKU: 180197

Опис

ISKRA Прибор за камин ЖАР 4 дела

1× лопатка за камин со дрвена рачка
1× закривена Т палка со дрвена рачка
1× мала лопатка за камин со дрвена рачка
1× маша за камин со дрвена рачка
Материјал – железо
Материјал на рачката – дрво

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: