ISKRA Прибор за камин ММ клик

ISKRA Прибор за камин ММ клик

ISKRA Прибор за камин ММ клик

ISKRA Прибор за камин ММ клик

1,199 ден

Има

1,199 ден

Достапност: Има SKU: 180199

Опис

ISKRA Прибор за камин ММ клик

“1× лопатка за камин со дрвена рачка
1× закривена Т палка со дрвена рачка
1× закривена S палка со дрвена рачка
1× маша за камин со дрвена рачка
Материјал – железо
Материјал на рачката – дрвена

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: