ISKRA Повеќенаменски електричен алат GX TH MT01V

ISKRA Повеќенаменски електричен алат GX TH MT01V

GX TH MT01V Повеќенаменски електричен алат

ISKRA Повеќенаменски електричен алат GX TH MT01V

3,499 ден

Има

3,499 ден

Достапност: Има SKU: 180233

Опис

ISKRA Повеќенаменски електричен алат GX TH MT01V

Опис: ISKRA Повеќенаменски електричен алат GX TH MT01V

Јачина: 300W
• Снага: 230-240V ~ 50Hz
• обртаи: 0-26.000 / мин-1
• прилагодлива брзина
• приложани наставки:
– колектор за прав
– брусна плоча
– брусна хартија (3+2)
• должинана кабел: 1,8 м
• Пакување: куфер
• Димензии: 355 x 100 x 255
• Нето тежа: 1,5 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: