ISKRA Подлога за моторна пила IE-BC55 ERO

ISKRA Подлога за моторна пила IE-BC55 ERO

ПОДЛОГА ЗА МОТОРНА ПИЛА IE-BC55 Iskra ERO

ISKRA Подлога за моторна пила IE-BC55 ERO

999 ден

Има

999 ден

Достапност: Има SKU: 180287

Опис

ISKRA Подлога за моторна пила IE-BC55 ERO

• Изработено од траен полиетилен
• лента за врзување од полиестер
• Погоден за транспорт и одлагање на повеќето моторни пили (од различни брендови) со волумен од 55 см3 или помалку
• За пила димензија макс.180 мм х 400 мм
• Димензии на пакувањето (во мм): 270 (Л) x 72 (Ш) х 435 (Н)
• Нето тежина: 0,38 кг

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: