ISKRA Пиштол/Распрскувач за боја ES500

ISKRA Пиштол/Распрскувач за боја ES500

Ел. Пиштол Распрскувач за боја Iskra ES500

ISKRA Пиштол/Распрскувач за боја ES500

3,999 ден

Има

3,999 ден

Достапност: Има SKU: 180235

Опис

ISKRA Пиштол/Распрскувач за боја ES500

Опис: ISKRA Пиштол/Распрскувач за боја ES500

Моќност: 500W
• Напон: 220-240V ~ 50H
• Брзина на проток: 900 ml / мин
• Волумен на контејнер: 900 ml
• Големина на млазницата: 2,5 mm
Додатоци:
• Сад за проверка на вискозитет
• Четка за чистење
• Игла за чистење
• Димензии на пакувањето (во mm): 276 (L) x 135 (Ш) x 258 (H)
• Нето тежина: 1,8 кг
• Бруто тежина: 2 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: