ISKRA Моторна пила IE-GC520 ERO

ISKRA Моторна пила IE-GC520 ERO

МОТОРНА ПИЛА IE-GC520 Iskra ERO

ISKRA Моторна пила IE-GC520 ERO

13,499 ден

Има

13,499 ден

Достапност: Има SKU: 180257

Опис

ISKRA Моторна пила IE-GC520 ERO

Опис:

“• Волумен на моторот: 52 см3
• Номинален излез: 2,0 kW
• Брзина во празно: 3.000-10.500 врт / мин
• Тип на моторот: двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• Капацитет на резервоарот за гориво: 550 ml
• Капацитет на резервоарот за масло: 260 ml
• Должина на мечот: 457 мм
• Чекор на ланец: 8.255 mm (0,325 “”)
• Димензии на пакувањето (во мм): 485 (L) x 260 (W) x 305 (H)
• Нето тежина: 5,53 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: