ISKRA Моторна пила IE-GC370 ERO

ISKRA Моторна пила IE-GC370 ERO

МОТОРНА ПИЛА IE-GC370 Iskra ERO

ISKRA Моторна пила IE-GC370 ERO

10,499 ден

Има

10,499 ден

Достапност: Има SKU: 180255

Опис

ISKRA Моторна пила IE-GC370 ERO

Опис:
“• Волумен на моторот: 37 см3
• Номинален излез: 1,2 kW
• Брзина во празно: 2.700-12,000 вртежи во минута
• Тип на моторот: двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• Капацитет на резервоарот за гориво: 310 ml
• Капацитет нарезервоарот за масло: 180 ml
• Должина на мечот: 355 мм
• Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 “”)
• Димензии на пакетот (во мм): 400 (L) x 250 (W) x 280 (H)
• Нето тежина: 6 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: