ISKRA Моторна пила IE-GC254 ERO

ISKRA Моторна пила IE-GC254 ERO

МОТОРНА ПИЛА IE-GC254 Iskra ERO

ISKRA Моторна пила IE-GC254 ERO

9,990 ден

Има

9,990 ден

Достапност: Има SKU: 180254

Опис

ISKRA Моторна пила IE-GC254 ERO

Опис:
“• Капацитет на моторот: 25,4 см3
• Номинален излез: 0,9 kW
• Брзина во празно: 3.000-10.500 врт / мин
• Тип на моторот: двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• Капацитет на резервоарот за гориво: 230 ml
• Капацитет на резервоарот за масло: 160 ml
• Должина на мечот: 304 мм
• Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 “”)
• Димензии на пакувањето (во мм): 300 (L) x 250 (W) x 255 (H)
• Нето тежина: 3,6 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: