ISKRA Мини рачна кружна пила GX MC012

ISKRA Мини рачна кружна пила GX MC012

Убодна пила JS450

ISKRA Мини рачна кружна пила GX MC012

4,790 ден

Има

4,790 ден

Достапност: Има SKU: 180230

Опис

ISKRA Мини рачна кружна пила GX MC012

Опис: ISKRA Мини рачна кружна пила GX MC012

Јачина: 450W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Обртаи: 3400 / min-1
• промер: ø 54,8 мм
• дубина (максимум): 12 мм
• удобна рачка
• 3 ножа
• должина на кабел: 1,8 м
• Пакување: куфер
•Димензии: 310 x 110 x 225
• Нето тежина: 2,3 кг”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: