ISKRA Мешалка за уље и гориво A956

ISKRA Мешалка за уље и гориво A956

МЕШАЛКА ЗА УЉЕ И ГОРИВО A956

ISKRA Мешалка за уље и гориво A956

699 ден

Има

699 ден

Достапност: Има SKU: 180291

Опис

ISKRA Мешалка за уље и гориво A956

• Капацитет на резервоарот: 1L
• Боја: бела
• Наведена точна количина на гориво и нафта
• Цврсто пластично куќиште
• Тип на материјал: Пластика (PE-HD)
• Димензии на резервоарот (во мм): 85 (L) x 100 (W) x 320 (H)
• Нето тежина: 0,015 кг
• Бруто тежина: 0,018 кг”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: