ISKRA Li-ON батерија SF8M12508

ISKRA Li-ON батерија SF8M12508

Li-ON батерија SF8M12508

ISKRA Li-ON батерија SF8M12508

7,999 ден

Има

7,999 ден

Достапност: Има SKU: 180285

Опис

ISKRA Li-ON батерија SF8M12508

Напон: 36V
• Капацитет: 4,0 Ах
• Трифазен приказ на статусот на полнење
• Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross
• Време на полнење: 2,5 ч
• Полначот е исто така достапен одделно
• Оваа батерија е компатибилна со полначот:
Искра X-Cross Garden 36V SF8M203-01
• Димензии на пакувањето (во мм): 95 (L) x 85 (W) x 150 (H)

• 12 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: