ISKRA Ланец за пила FC-B-050-76DL

ISKRA Ланец за пила FC-B-050-76DL

ЛАНЕЦ ЗАПИЛА ISKRA FC-B-050-76DL

ISKRA Ланец за пила FC-B-050-76DL

999 ден

Има

999 ден

Достапност: Има SKU: 180296

Опис

ISKRA Ланец за пила FC-B-050-76DL

Должина на мечот: 50 см (20 “”)
• Чекор на ланец: 8.255 mm (0,325 “”)
• Ширина на слотот: 1,3 мм (0,050 “”)
• Број на заби на ланец: 76

• Димензии на пакувањето (во мм): 109 (L) x 20 (W) x 132 (H)

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: