ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

1,650 ден

Има

1,650 ден

Достапност: Има SKU: 180194

Опис

ISKRA Купатилска греалка QH-1200CR

• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• моќност: 1000W-1200W
• 2 греачи:

– моќност 1: 600W
– моќност 2: 1200W
• Монтажа на ѕид
• Повлечете го кабелот за да се вклучи
• Заштита на влага (IPX4)
• Димензии на пакувањето (во мм): 570 x 130 x 162
• Нето тежина: 1,45 кг
• Бруто тежина: 1,78 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: