ISKRA Калорифер FH08

ISKRA Калорифер FH08

ISKRA Калорифер FH08

ISKRA Калорифер FH08

999 ден

Out of stock

999 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 180190

Опис

ISKRA Калорифер FH08

Напон: 220V-240V~50/60Hz
Моќност: 1800W-2000W
• 2 јачини: 1000W – 2000W
• 3 функции на дување: ладно, топло, жешко
• Функција за одржување на топлина
• Заштита од прегревање
• Заштита од превртување
• Термостат
• Индикатор
• Должина на кабел: 1,5m
• Димензии на пак (mm): 265 (D) x 130 (Š) x 285 (V)
• Нето тежина: 0,9 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: