ISKRA Калорифер FH03

ISKRA Калорифер FH03

ISKRA Калорифер FH03

ISKRA Калорифер FH03

999 ден

Има

999 ден

Достапност: Има SKU: 180188

Опис

ISKRA Калорифер FH03

Напон: 220V-240V~50/60Hz
Моќност: 1800W-2000W
• 2 јачини: 1000W – 2000W
• 2 можности за поставување: легнат и испавен
• 3 функции на дување: ладно, топло, жешко
• Функција за одржување на топлина
• Заштита од загревање
• Термостат
• Индикатор
• Должина на кабел: 1,5m
• Димензии на пак (mm): 250 (D) x 125 (Š) x 255 (V)
• Нето тежина: 1,1 kg”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: