ISKRA Индустриски фен HG2000

ISKRA Индустриски фен HG2000

Индустриски фен Iskra HG2000

ISKRA Индустриски фен HG2000

1,799 ден

Има

1,799 ден

Достапност: Има SKU: 180234

Опис

ISKRA Индустриски фен HG2000

Опис:ISKRA Индустриски фен HG2000

• 230 / 240V~50Hz
• Јачина I / II: 1000 / 2000W
• проток на воздух I / II: 300 / 500 l/min
• температура при раб. I / II: 350 / 550 °C
• Прибор:
– плосната млазница
– заштитна млазница за стакло
– млазница за отстранување боја
– триаголне струг со дрвена рачка
– млазница за редуцирање
• Куфер
• Димензии (mm): 235 x 88 x 265
• Нето те/ина: 1,64 kg
• Бруто тежина: 1,8 kg

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: