ISKRA Хилта RH1200-PLUS

ISKRA Хилта RH1200-PLUS

Хилта Iskra RH1200-PLUS

ISKRA Хилта RH1200-PLUS

5,999 ден

Има

5,999 ден

Достапност: Има SKU: 180223

Опис

ISKRA Хилта RH1200-PLUS

Опис:”• 230V~50Hz
• Јачина: 1200W (max)
• ударна снага: 4J
• Брзина: 800 obr/min-1
• број на удари: 4200 удари/min-1
• SDS Plus систем на бургија
• додатна рачка
• Прибор:
– 2 x длета – 3 x бургии • 1 x gглава за бургии -1 x штитник од прашина -сад за масло
• Max. капацитет на бушење:
– железо: Ø 13 mm
– бетон: Ø 28 mm
– дрво: Ø 40 mm
• Должина на кабел: 2m
• Во куфер
• Димензија (mm): 320 x 110 x 320
• Нето тежина: 6,5 kg
• Бруто тежина: 6,83 kg

• Гаранција 24 месеци

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: