ISKRA Хилта кршач DH1500-HEX

ISKRA Хилта кршач DH1500-HEX

Кршач Iskra DH1500-HEX

ISKRA Хилта кршач DH1500-HEX

12,999 ден

Има

12,999 ден

Достапност: Има SKU: 180226

Опис

ISKRA Хилта кршач DH1500-HEX

Опис: ISKRA Хилта кршач DH1500-HEX

• напон: 230V ~ 50Hz
• моќност: 1500W
• сила на удар: 45J
• брзина без оптоварување:
– удирање: 1400 мин-1
• систем ХЕКС на СДС
• опрема:
– конусно длето 30×380 mm
– рамно длето 30×380 mm
– метална кутија
• Димензии на пакување: 710 (L) x 170 (Ш) x 310 (H)
• Нето тежина: 20 кг
• Бруто тежина: 21 кг
2 години гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: