ISKRA Хилта чекан DH1300-MAX

ISKRA Хилта чекан DH1300-MAX

Хилта чекан Iskra DH1300-MAX

ISKRA Хилта чекан DH1300-MAX

9,490 ден

Има

9,490 ден

Достапност: Има SKU: 180225

Опис

ISKRA Хилта чекан DH1300-MAX

Опис: “• Напон: 230V ~ 50Hz
• Јачина: 1300W
• Ударна јачина: 15J
• Брзина на удар: 3600 мин-1
• антивибрацијски систем
• Систем СДС MAX
• опрема:
– конусно длето 18×320 mm
– плоснато длетоo 18×320 mm
• Пакување: кофер
• Димензии: 400 x 118 x 328
• Нето тежина: 8,35 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: