ISKRA Халогена греалка HH09

ISKRA Халогена греалка HH09

ISKRA Халогена греалка HH09

ISKRA Халогена греалка HH09

1,999 ден

Има

1,999 ден

Достапност: Има SKU: 180192

Опис

ISKRA Халогена греалка HH09

Напон: 220V-240V~50/60Hz
• Моќност: 1400W-1600W
• 4 јачини:
– 1: 400W
– 2: 800W
– 3: 1200W
– 4: 1600W
• 4 греачи
• Широк агол на вртење
• Куќиште отпорно на топлина
• Заштита од превртување
• Должина на кабел: 1,5m
• Димензии (mm): 350 (Д) x 165 (Ш) x 565 (В)
• Тежина: 1 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: