ISKRA Електрична пила SF7J112-4

ISKRA Електрична пила SF7J112-4

ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА SF7J112-4

ISKRA Електрична пила SF7J112-4

6,999 ден

Има

6,999 ден

Достапност: Има SKU: 180262

Опис

ISKRA Електрична пила SF7J112-4

Опис:

“• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• моќност на моторот: 2200W
• Макс. не RPM: 7000 / мин
• Брзина на ланец: 12m / s
• Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 “”) // 1,3 мм (0,050 “”)
• Резервоар за моторно масло: 215 ml
• Големина на мечот: 400 mm (16 “”)
• Нето тежина: 4,9 кг
• Бруто тежина: 5,8 кг
• Димензии на кутијата (во мм): 460 (L) x 230 (W) x 200 (H)

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: