ISKRA Електрична косилка QT3023

ISKRA Електрична косилка QT3023

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА QT3023

ISKRA Електрична косилка QT3023

4,999 ден

Има

4,999 ден

Достапност: Има SKU: 180266

Опис

ISKRA Електрична косилка QT3023

Опис:

“• моќност: 1000W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 3500 вртежи во минута
• Максимална ширина на сечењето: 320 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm
• 3 позиции за прилагодување на висината
• Волумен на корпа: 30L
• Пластично куќиште
• Тркала: предни Ø 120 mm // задни Ø 120 мм

• Димензии на пакетот (во мм): 600 (L) x 390 (W) x 290 (H)
• Нето тежина: 8 кг
• Бруто тежина: 9,5 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: