ISKRA Електричен тример за жива ограда HTEG61B-510

ISKRA Електричен тример за жива ограда HTEG61B-510

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР ЗА ЖИВА ОГРАДА HTEG61B-510

ISKRA Електричен тример за жива ограда HTEG61B-510

2,999 ден

Има

2,999 ден

Достапност: Има SKU: 180270

Опис

ISKRA Електричен тример за жива ограда HTEG61B-510

Опис:

“• моќност: 550W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 1500 вртежи во минута
• Должина на мечот: 510 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Должина на кабелот: 35 см
• Рачка од гума

• Димензии на пакетот (во мм): 900 (L) x 165 (W) x 185 (H)
• Нето тежина: 1,6 кг
• Бруто тежина: 2,6 кг

• 24 месеци гаранција”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: