ISKRA Електричен тример S NITI DT2100

ISKRA Електричен тример S NITI DT2100

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРИМЕР S NITI DT2100

ISKRA Електричен тример S NITI DT2100

1,799 ден

Има

1,799 ден

Достапност: Има SKU: 180268

Опис

ISKRA Електричен тример S NITI DT2100

Опис:

“• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 250W
• Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 220 mm
• Дијаметар на низата: Ø 1,2 мм
• Сечење на главата со две навои
• Должина на кабелот: 35 см

• Димензии на пакетот (во мм): 200 (L) x 105 (W) x 380 (H)
• Нето тежина: 1,3 кг
• Бруто тежина: 1,5 кг

Пакување надворешно пакување
Надворешно пакување EAN-код: 3830042569176
• Димензии на кутијата (во мм): 650 (L) x 390 (W) x 420 (H)
• Кол: 12 парчиња / кутија
• Нето тежина: 18 кг
• Бруто тежина: 19 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: