ISKRA Дволисна пила GX-MC011

ISKRA Дволисна пила GX-MC011

Дволисна пила GX-MC011

ISKRA Дволисна пила GX-MC011

6,999 ден

Има

6,999 ден

Достапност: Има SKU: 180229

Опис

ISKRA Дволисна пила GX-MC011

Опис: ISKRA Дволисна пила GX-MC011

• снага: 900W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина: 4500 / мин-1
• Дијаметар: ø 125 mm
• Длабочина на сечење (мак.): 60 мм
• Дополнителна рачка
• Систем за подмачкување
• Стапчиња за подмачкување
• 2 универзални ножа
• должина на кабел: 1,8 м
• Пакување: куфер
• Димензии: 415 x 130 x 215
• Нето тежина: 3,5 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: