ISKRA Дувалка за лисја DT2250A

ISKRA Дувалка за лисја DT2250A

ДУВАЛКА ЗА ЛИСЈА DT2250A

ISKRA Дувалка за лисја DT2250A

2,995 ден

Има

2,995 ден

Достапност: Има SKU: 180264

Опис

ISKRA Дувалка за лисја DT2250A

Опис:

“• моќност: 3000W
• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 8000-15000 вртежи во минута
• 3 функции: дување, вшмукување и дробење
• максимален проток на воздух: 13,2 m3 / min
• стапка на проток на воздух: 270 км на час
• должина на цевката: 80 см
• капацитет на торба: 35 L
• должина на кабелот: 35 см
• селектор на брзина
• Димензии на пакувањето (во мм): 440 (L) x 260 (W) x 330 (H)
• Нето тежина: 3,1 кг
• Бруто тежина: 3,7 кг

• 24 месеци гаранција”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: