ISKRA DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка

ISKRA DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка

Timer конвекторска греалка

ISKRA DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка

2,399 ден

Има

2,399 ден

Достапност: Има SKU: 180180

Опис

ISKRA DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка

Моќност: 1700-2000W
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
• 3 јачини:
–  1: 750W
–  2: 1250W
–  3: 2000W
Вентилатор
Самостоен
Автоматско зачувување на топлина
Термичка заштита • термостат
Индикатор за состојба
Рачки за носење
Тајмер
Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В)
Тежина на апаратот: 3,2 kg
Бруто тежина: 3,8 kg

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: