ISKRA Брз полнач за LI-ON батерија SF8M203-01

ISKRA Брз полнач за LI-ON батерија SF8M203-01

БЕЗ ПОЛЊАЧ ЗА LI-ON БАТЕРИЈА SF8M203-01

ISKRA Брз полнач за LI-ON батерија SF8M203-01

1,999 ден

Има

1,999 ден

Достапност: Има SKU: 180286

Опис

ISKRA Брз полнач за LI-ON батерија SF8M203-01

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
• Индикатор за полнење
• Време на полнење: 2,5 ч
• Литиум-јонските батерии се достапни одделно
• Овој полнач е компатибилен со батеријата:
Искра X-Cross Garden 36V SF8M12508
• Димензии на пакетот (во мм): 145 (L) x 90 (W) x 205 (H)

• 12 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: