ISKRA Брусилка за ѕид- Жирафа DS750-225

ISKRA Брусилка за ѕид- Жирафа DS750-225

Ел. Брусилка за ѕид- Жирафа Iskra DS750-225

ISKRA Брусилка за ѕид- Жирафа DS750-225

10,999 ден

Има

10,999 ден

Достапност: Има SKU: 180215

Опис

ISKRA Брусилка за ѕид- Жирафа DS750-225

Опис:ISKRA Брусилка за ѕид- Жирафа DS750-225

напон: 220-240V ~ 50Hz • моќност: 750W
• брзина: 900-1800 мин-1
• Дијаметар на вибрациски круг: Ø 2,5 mm
• дијаметар на брусна плоча: Ø 225 mm
• приклучок за прашина
• рачка за преклопување за полесно носење
• должина:
– 125 см (без продолжување)
-170 см (со продолжување на цевката)
• гумирана рачка
Додатоци:
– 2 m цевка за вшмукување
– 6 парчиња брусна хартија
• Димензии на пакувањето (во mm): 720 (Д) x 263 (Ш) x 250 (В)
• Нето тежина: 7 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: