ISKRA Брусилка за ѕид/камен DS710-180

ISKRA Брусилка за ѕид/камен DS710-180

Електрична брусилка за ѕид камен Iskra DS710-180

ISKRA Брусилка за ѕид/камен DS710-180

5,999 ден

Има

5,999 ден

Достапност: Има SKU: 180214

Опис

ISKRA Брусилка за ѕид/камен DS710-180

Опис: ISKRA Брусилка за ѕид/камен DS710-180

напон: 220-240V ~ 50Hz
• моќност: 710W
• брзина: 1200-2700 мин-1
• дијаметар на брусна плоча: Ø 180 mm
• приклучок за прашина
• гумирана рачка
• ЛЕД сијалица
• две дополнителни позиции на рачката
Додатоци:
– 2 m цевка за вшмукување
– вреќа со прашина
– 6 парчиња брусна хартија
• Димензии на пакување: 275 x 275 x 280
• Нето тежина: 3,5 кг

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: