ISKRA Бормашина Z1JE-KK6-13

ISKRA Бормашина Z1JE-KK6-13

БОРМАШИНА ISKRA Z1JE-KK6-13

ISKRA Бормашина Z1JE-KK6-13

2,150 ден

Има

2,150 ден

Достапност: Има SKU: 180210

Опис

ISKRA Z1JE-KK6-13

Опис:

“• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 710W (максимум)
• Брзина: 0-3000 вртежи во минута
• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm
• Променлива брзина
• Две насоки на ротација
• Гумирана задна рачка
• Дополнителна рачка
• Мерач на длабочина
• Дупчење во:
• железо: 13 мм
• бетон: 16 мм
• дрво: 25 мм
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакување (во mm): 280 x 70 x 240
• Нето тежина: 2 кг
• Бруто тежина: 1,9 кг

• 24 месеци гаранција”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: