ISKRA Бормашина Z1J-13 (DB5307)

ISKRA Бормашина Z1J-13 (DB5307)

БОРМАШИНА ISKRA Z1J-13 (DB5307)

ISKRA Бормашина Z1J-13 (DB5307)

1,899 ден

Има

1,899 ден

Достапност: Има SKU: 180209

Опис

ISKRA Бормашина Z1J-13 (DB5307)

Опис:

“• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 600W (максимум)
• Брзина: 0-3000 вртежи во минута
• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm
• Променлива брзина
• Две насоки на ротација
• Дополнителна рачка
• Мерач на длабочина
• Дупчење во:
• железо: 13 мм
• бетон: 16 мм
• дрво: 25 мм
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакување (во mm): 263 x 70 x 250
• Нето тежина: 2,03 кг
• Бруто тежина: 2,13 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: