ISKRA Бормашина GX-EID043

ISKRA Бормашина GX-EID043

БОРМАШИНА ISKRA GX-EID043

ISKRA Бормашина GX-EID043

2,799 ден

Има

2,799 ден

Достапност: Има SKU: 180212

Опис

ISKRA Бормашина GX-EID043

Опис:

“• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 1050W
• Брзина: 0-3000 вртежи во минута
• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm
• Променлива брзина
• Две насоки на ротација
• Дополнителна рачка
• Мерач на длабочина
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакувањето (во mm): 290 x 75 x 260
• Нето тежина: 2,13 кг
• Бруто тежина: 2,43 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: