ISKRA Бормашина GX-EID040-2

ISKRA Бормашина GX-EID040-2

ISKRA БОРМАШИНА GX-EID040-2

ISKRA Бормашина GX-EID040-2

1,699 ден

Има

1,699 ден

Достапност: Има SKU: 180207

Опис

ISKRA Бормашина GX-EID040-2

Опис:”• Напон : 220-240V~50Hz
• Јачина: 500W (max)
• Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min
• Глава: Ø 1,5-13 mm
• Променлива брзина,
• Два смера на вртење
• Мерач на длабочина
• Должина на кабел: 1,8m
• Димензии на пакување (mm): 280 x 70 x 240
• Нето тежина: 2,03 kg

• 24 месеци гаранција

• КУТИЈА: 10 kom”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: