ISKRA Бензински тример ZT261DEB

ISKRA Бензински тример ZT261DEB

БЕНЗИНСКИ ТРИМЕР ZT261DEB

ISKRA Бензински тример ZT261DEB

7,999 ден

Има

7,999 ден

Достапност: Има SKU: 180246

Опис

ISKRA Бензински тример ZT261DEB

Опис:
“• Волумен на моторот: 25,4 cm3
• Моќност: 0,65 kW
• Брзина на моторот:
• глава со навој: 8000 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55L
• Должина на прачка за косење: 1410 mm
• Тип на рачка: круг
• Глава на конец: 80 -380 mm
• Димензии на пакување (во mm): 240 (L) x 245 (Ш) x 990 (H)
• Нето тежина: 6,5 кг
• Бруто тежина: 7,5 кг

2 години гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: