ISKRA Бензински тример TU430SEU

ISKRA Бензински тример TU430SEU

БЕНЗИНСКИ ТРИМЕР TU430SEU

ISKRA Бензински тример TU430SEU

9,999 ден

Има

9,999 ден

Достапност: Има SKU: 180248

Опис

ISKRA Бензински тример TU430SEU

Опис:
“• Волумен на моторот: 42,7 cm3
• моќност: 1,35 kW
• RPM на моторот:
• Глава со конец: 6525 вртежи во минута
• глава со сечило: 6900 вртежи во минута
• Тип на моторот: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на палка за косење: 1640 мм
• Вид на рачка: шипка
• Глава на низата: 30 430 mm
• Глава на сечилото: 5 255 mm
• Димензии на пакување (во мм):
• Моторна кутија: 330 (L) x 260 (W) x 330 (H)
• Кутија за косење: 110 (L) x 110 (W) x 1655 (H)
• Нето тежина: 5,7 кг
• Бруто тежина: 6,3 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: