ISKRA Бензински тример TU331SEU

ISKRA Бензински тример TU331SEU

БЕНЗИНСКИ ТРИМЕР TU331SEU

ISKRA Бензински тример TU331SEU

8,499 ден

Има

8,499 ден

Достапност: Има SKU: 180247

Опис

ISKRA Бензински тример TU331SEU

Опис:
“• Волумен на моторот: 32,7 cm3
• Моќност: 0,9 kW
• Брзина на моторот:
• глава со навој: 6525 вртежи во минута
• глава на ножот: 6900 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,75L
• Должина на прачка за косење: 1640 mm
• Тип на рачка: кружен
• Глава на конец: 30 – 430 mm
• Глава на сечилото: ø 255 mm
• Димензии на пакувањето (mm): 275 (L) x 270 (Ш) x 1060 (H)
• Нето тежина: 5,7 кг
• Бруто тежина: 6,3 кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: