ISKRA Батериски ножици за трева и жива ограда N0E-11ET-3.6

ISKRA Батериски ножици за трева и жива ограда N0E-11ET-3.6

БАТЕРИСКИ НОЖИЦИ ЗА ТРЕВА И ЖИВА ОГРАДА N0E-11ET-3.6

ISKRA Батериски ножици за трева и жива ограда N0E-11ET-3.6

3,999 ден

Има

3,999 ден

Достапност: Има SKU: 180272

Опис

ISKRA Батериски ножици за трева и жива ограда N0E-11ET-3.6

Опис:

“• Напон: 3.6V
• Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)
• Брзина во празно: 1000 / мин-1
• Ширина на сечење: 80 мм (трева)
• Должина на сечење: 110 mm (жива ограда)
• Додатоци за косилка за трева
• Додатоци за сечење жива ограда
• Телескопска рачка: 70-90см
• Димензии на пакувањето (во мм): 740 (L) x 120 (W) x 125 (H)
• Нето тежина: 1.990 кг
• Бруто тежина: 2,24 кг

• 24 месеци гаранција”

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: