ISKRA Акумулатоска косилка IX-LM36

ISKRA Акумулатоска косилка IX-LM36

АКУМУЛАТОРСКА КОСИЛИЦА IX-LM36

ISKRA Акумулатоска косилка IX-LM36

11,999 ден

Има

11,999 ден

Достапност: Има SKU: 180277

Опис

ISKRA Акумулатоска косилка IX-LM36

“АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 3700 вртежи во минута
• Максимална ширина на сечењето: 370 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25-75 mm
• 5 позиции за прилагодување на висината (централно)
• Волумен на корпа за трева: 35L
• Време на траење: 35-40 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 750 (L) x 450 (W) x 400 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: