ISKRA Акумулаторски тример за жива ограда IX-HT36

ISKRA Акумулаторски тример за жива ограда IX-HT36

АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР ЗА ЖИВА ИГРАДА IX-HT36

ISKRA Акумулаторски тример за жива ограда IX-HT36

7,999 ден

Има

7,999 ден

Достапност: Има SKU: 180283

Опис

ISKRA Акумулаторски тример за жива ограда IX-HT36

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина во празно: 3300 вртежи во минута
• Должина на сечење: 508 мм
• Дијаметар за сечење: Ø 16 mm
• Рачка од гума
• Време на траење: 20-30 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 1100 (L) x 255 (W) x 205 (H)

• 24 месеци гаранција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: